XIII Gala Śląskiego Sportu Akademickiego 2023

Nie usuwać! Kafelek aktualności strona internetowa

W środę 18 października 2023 r. w katowickim Pałacu Młodzieży odbyła się  XIII Gala Śląskiego Sportu Akademickiego. Podczas uroczystości podsumowano miniony sezon sportowy oraz wręczono nagrody dla najlepszych uczelni Akademickich Mistrzostw Śląska 2022/2023.

KU AZS WSZOP zdobył II miejsce w Klasyfikacji Uczelni Niepublicznych w Akademickich Mistrzostw Śląska 2022/2023 oraz VII miejsce w klasyfikacji Generalnej. Nagrodę odebrał uczelniany koordynator procesu dyplomowania dr inż. Maciej Puchała oraz członkowie KU AZS WSZOP – prezes Anna Imielska, Angelika Kuś i Jakub Janoszek.

Podczas gali Opiekun Klubu z ramienia Uczelni, mgr Tadeusz Wohn, został uhonorowany za długoletnią działalność na rzecz sportu akademickiego na Śląsku odznaką Zasłużony dla AZS Katowice.

Serdecznie gratulujemy całej społeczności KU AZS WSZOP, a przede wszystkim zaangażowanym studentom, którzy aktywnie brali udział w zawodach oraz opiekunowi koła, mgr. Tadeuszowi Wohnowi. Życzymy dalszych sukcesów sportowych w nadchodzącym sezonie.

Zdjęcia dzięki uprzejmości AZS Katowice.