Opłaty za studia

Studia we WSZOP są odpłatne, za wyjątkiem studiów dofinansowanych ze środków europejskich.

Rodzaje opłat i zasady ich wnoszenia określa Regulamin. Ze studentem zawierana jest umowa o  świadczenie usług edukacyjnych. Wysokość opłat określa Tabela odpłatności za studia.

Warunki studiowania z dofinansowaniem ze środków europejskich określają odrębne regulaminy.

Uczelnia zapewnia

• stałą wysokość czesnego określoną w umowie
  • bezpłatne egzaminy, uczestnictwo w programowych obozach wyjazdowych, zajęciach w sekcjach sportowych i zawodach AZS, w kołach naukowych oraz szkolenia i poradnictwo zawodowe w ramach Akademickiego Biura Karier
  • zwrot wszystkich opłat w sytuacji nieuruchomienia kierunku studiów/studiów podyplomowych/kształcenia specjalistycznego
  • zwrot czesnego w przypadku rezygnacji ze studiów/ skreślenia z listy studentów –
    w części pozostałej, licząc od miesiąca następnego od daty skreślenia
  • wybór systemu opłat czesnego*
  • bonifikaty regulaminowe

* system miesięczny lub semestralny, z zastrzeżeniem że ostatni semestr za studia płatny jest w systemie semestralnym.

Miesięczny system opłat nie dotyczy studiów dofinansowanych z funduszy UE oraz cudzoziemców realizujących studia w języku angielskim

Bonifikaty regulaminowe

5% zniżki dla członków rodziny równocześnie studiujących we WSZOP

20% zniżki na pierwszy semestr dla absolwentów WSZOP