Akademia Liderów AZS w Wilkasach

W dniach 20-23 kwietnia Prezes KU AZS WSZOP Anna Imielska wraz z członkiem klubu Jakubem Janoszkiem mieli przyjemność uczestniczyć w Akademii Liderów AZS w Wilkasach.

Studenci poznali wiele wspaniałych osób, które od lat działają w AZS, jak i rówieśników z innych uczelni. Najważniejszą zasadą na Akademii była równość każdego członka, nie było lepszych, gorszych, ważniejszych czy mniej ważnych, każdy czuł się jak w rodzinie.

Uczestnicy spotkania poznali historię AZS-u w pigułce oraz strategie związku. Dowiedzieli się również jak poprawnie zorganizować imprezę sportową i dlaczego warto uczestniczyć w imprezach międzynarodowych.

Mieli okazję wykazać się podczas gry terenowej, która pozwoliła się zintegrować i połączyć siły. Rozrywką wyjazdu był również mecz siatkówki oraz szanty w „Tawernie Rozbitek” ostatniego wieczoru.

Według opinii Anny Imielskiej „Był to wspaniały wyjazd, który pokazał jak wiele możemy zdziałać współpracując. Cieszymy się, że mieliśmy możliwość wziąć udział w Akademii!”