Studentka WSZOP na stażu w Parlamencie Europejskim

Wiktoria Dziedzińska, studentka drugiego roku filologii angielskiej została laureatką w Konkursie “Wygraj staż w Parlamencie Europejskim”. Nagrodą główną jest 6-tygodniowy staż w biurze Europoseł Jadwigi Wiśniewskiej w Brukseli.

Podczas stażu Pani Wiktoria będzie miała możliwość poznania funkcjonowania parlamentu w praktyce, uczestniczenia w posiedzeniach i debatach oraz spotkania z dyplomatami. Pobyt w Belgii będzie doskonałą okazją do weryfikacji nabytych podczas studiów umiejętności oraz doskonalenia kompetencji językowych.

Dotychczas staż odbyło 50 studentów z całego województwa śląskiego. Cieszymy się, że studentka WSZOP dołączyła do tego grona.

Pani Wiktorii życzymy powodzenia i z niecierpliwością czekamy na relację z wyjazdu.