Staż naszych absolwentów w Londynie

Od października do listopada 2018 roku, dwóch absolwentów WSZOP odbyło staż w Londynie w ramach programu Erasmus+. Podczas jego odbywania mieli okazję pracować w wielonarodowej firmie, rozwijać swoje umiejętności językowe oraz doświadczyć życia w międzykulturowej atmosferze Londynu. Oto jak opisują swoje doświadczenie:

„To doświadczenie było zdecydowanie najlepszym w naszym dotychczasowym życiu. Mieliśmy okazję zobaczy tyle miejsc, o których czuta się w książkach i ogląda w filmach. To wszystko było jak jeden wielki sen, piękny sen. Było tam tak wielu ludzi o kompletnie różnych mentalnościach. Nawiązaliśmy wiele przyjaźni. Wszyscy w biurze byli bardzo przyjaźni i zawsze chętni do pomocy, bez względu na to czy potrzebowaliśmy jej w związku z zadaniami w pracy czy z życiem w mieście. Było niezwykle ekscytującym wejść w tę atmosferę, szczególnie zimą kiedy tradycje dają się odczuć jeszcze mocniej. To naprawdę inny świat różniący się od wszystkich innych miast. Głównym celem każdego w tego rodzaju podróży jest język i my również dowiedzieliśmy się bardzo wielu rzeczy, których nigdy nie nauczylibyśmy się w szkole, na uniwersytecie czy jakimkolwiek kursie. Dlatego też polecamy wszystkim wyjazd na staże. Gdybyśmy mieli możliwość skorzystania z takiego wyjazdu ponownie, nie zastanawialibyśmy się nawet przez sekundę!”

Vitalii Zarubin, Oleksandr Kostrytsia