Spotkanie autorskie z Karoliną Janettą

We wtorek 13 czerwca 2023 roku w Bibliotece Wyższej Szkoły Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach odbyło się kolejne spotkanie z cyklu „Przy literaturze o kulturze”. Tym razem naszym gościem była absolwentka Bezpieczeństwa Wewnetrznego WSZOP, autorka powieści “Jeszcze jeden raz”, pani Karolina Janetta.

Wydarzenie odbyło się w ramach Święta Wolnych Książek, którego celem jest promowanie idei bookcrossingu oraz czytelnictwa. Warto wspomnieć, że w tym dniu obchodziliśmy rocznicę współpracy z Fundacją Bookcrossing Polska.

To była dobra okazja aby dowiedzieć się nie tylko o czym jest debiutancka książka „Jeszcze jeden raz”, ale bliżej poznać kim jest absolwentka naszej uczelni i posłuchać co ma do powiedzenia prywatnie i za pośrednictwem swojej książki. Autorka opowiedziała jak wyglądała droga do wydania pierwszej książki, co jest ważne w jej życiu i co chciała przekazać za pośrednictwem książki, skąd u tak młodej osoby odwaga do poruszenia tylu trudnych spraw.

Bardzo dziękujemy wszystkim za przybycie, a autorce życzymy wielu literackich sukcesów!