Specjalista ds. promocji/Social media

Zakres obowiązków:

• samodzielne prowadzenie social mediów, w tym: tworzenie contentu w oparciu o określoną strategię marketingową (grafiki, rolki, teksty) do mediów społecznościowych (Facebook, Instagram, LinkedIn, TikTok)
  • redagowanie strony internetowej – przygotowywanie i zamieszczanie treści
  • opracowywanie treści reklamowych, tekstów marketingowych, artykułów oraz innych materiałów promocyjnych
  • analiza danych i wskaźników marketingowych do optymalizacji działań
  • współorganizacja wydarzeń i akcji promujących Uczelnię

Nasze wymagania:

• Wykształcenie wskazane z zakresie marketingu, reklamy, filologii, kulturoznawstwa

• co najmniej 2-letnie doświadczenie w obszarze komunikacji i tworzenia treści w mediach społecznościowych (warunek konieczny)

• umiejętność tworzenia materiałów marketingowych wg nowoczesnych trendów

• „Lekkie pióro” – umiejętność pisania angażujących i ciekawych treści

• znajomość narzędzi marketingowych, edytorów do przygotowywania grafik i video (np. Canva, CupCut) oraz systemu CMS (WordPress)

• dobra organizacja pracy

• samodzielność, odpowiedzialność, komunikatywność

• znajomość pakietu Office (Excel)

• inicjatywa i chęć zdobywania specjalistycznej wiedzy

Mile widziane

• znajomość SEO
  • znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

• stabilne warunki zatrudnienia w uczelni w centrum Katowic

• bardzo dobre warunki pracy

• szkolenia zawodowe

• pakiet socjalny

Benefity

• dofinansowanie szkoleń i kursów
  • dofinansowanie wypoczynku
  • Multisport

CV należy przesyłać na adres: kadry@wszop.edu.pl do dnia 5.02.2024 r. z dołączoną klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu przedmiotowej rekrutacji we WSZOP zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany/a o zakresie przetwarzania danych, w tym o przysługującym mi prawie dostępu do treści danych oraz ich poprawienia, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.

Jeśli kandydat wyraża wolę uczestnictwa w kolejnych (przyszłych) rekrutacjach i w konsekwencji na przetwarzanie jego danych osobowych zawartych w CV przez okres dłuższy niż związany z realizacją procesu przedmiotowej rekrutacji np. przez okres 3 lat powinien to zastrzec w powyższej klauzuli.