Rozdanie świadectw ukończenia w szkołach średnich

Zdjęcie ilustrujące promesę

Dnia 30 kwietnia 2021 r. miało miejsce rozdanie świadectw ukończenia w szkołach średnich. Rektor WSZOP jak co roku uhonorował najlepszych absolwentów Szkół Partnerskich, poprzez wręczenie Promesy na bezpłatne studia stacjonarne.
W tym roku aż 5 Maturzystów otrzymało dokument uprawniający do darmowego studiowania na dowolnie wybranym przez siebie kierunku studiów. Promesy podczas uroczystości odebrania świadectw w imieniu Rektora WSZOP wręczyli dr Kajetan Kalus, dr Agnieszka Górniak, mgr Henryk Gaweł oraz mgr Paweł Miąsek.
Wśród wyłonionych Abiturientów znaleźli się:

• Oliwia Bienek, Zespół Szkół Administracyjno-Ekonomicznych i Ogólnokształcących w Bytomiu,
  • Dominik Kowalski, Zespół Szkół AS w Sosnowcu,
  • Maja Waćko, Salezjański Zespół Szkół Publicznych Don Bosko w Świętochłowicach,
  • Natalia Żurek, VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Długosza w Katowicach,
  • Aleksandra Sztorc, Zespół Szkół Technicznych i Licealnych im. Stanisława Staszica w Czechowicach-Dziedzicach.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce.