Droga Studentko/Studencie!

Fundacja Campus Bemke prowadzi ogólnopolski program tutoringowy – Indywidualny Program Rozwoju. W ramach projektu młodzież uczestniczy w indywidualnych procesach, prowadzonych zgodnie z metodą tutoringu rozwojowego, który może dotyczyć pracy nad celami w ramach obszaru osobistego, społecznego, edukacyjnego i zawodowego.

Poszukiwane są osoby, które lubią się rozwijać i wspierać innych w rozwoju, chcą pracować indywidualnie z młodzieżą oraz nabyć lub wzmocnić swoje kompetencje w tym obszarze. To okazja, by zrobić coś dobrego dla innych, ale również zadbać o rozwój swoich kompetencji.

Fundacja Campus Bemke poszukuje osób które:

• są w pełni dyspozycyjne w terminach szkoleń wdrażających do projektu,
  • mają wysoką motywację do rozwoju w roli tutora/tutorki pracującej z młodzieżą i aktywnego uczestniczenia w programach tutoringowych,
  •  mają przestrzeń do przeprowadzenia 4 procesów tutoringowych w terminie X.24 – V.25 w ramach procesu certyfikacji.

Formularz zgłoszeniowy: https://panel.campusbemke.pl/form/ipr_kadra

Masz pytania? Skontaktuj się z: ipr@campusbemke.pl