Rekrutacja do KNKiK WSZOP

Szanowni Studenci, jeżeli interesuje Was problematyka kryminalistyki i kryminologii, fascynuje rozwiązywanie kryminalnych zagadek i wiedza z zakresu identyfikacji sprawców przestępstw, to zapraszamy Was serdecznie do Koła Naukowego Kryminalistyki i Kryminologii.

Rekrutacja trwa do: 15.10.2023 r.

Co należy zrobić?

• wypełnić deklarację członkowską (dostępną tutaj lub w Dziale Promocji i Rekrutacji)
  • złożyć deklarację w Dziale Promocji i Rekrutacji lub na portierni Budynku przy ul. Bankowej 8

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o działalności Koła zapraszamy na spotkania online z członkami Zarządu:

Z członkami KNKiK WSZOP będziecie mieli okazję spotkać się również podczas Dnia Świeżaka 5 października 2023r. Więcej o wydarzeniu dowiecie się tutaj.