Piknik WSZOP “Zrelaksuj się przed sesją”

W sobotę 21 maja 2022 r. po przerwie spowodowanej pandemią zorganizowaliśmy tradycyjny Piknik majowy WSZOP. Wydarzenie odbyło się pod hasłem „Zrelaksuj się przed sesją”.

Piknik był świetną okazją do wspólnej integracji. Na dziedzińcu za budynkiem przy ul. Bankowej 8 uczestnicy przy muzyce i jedzeniu z grilla wspólnie rozmawiali, grali w planszówki i gry sportowe.

Chętni studenci, po wcześniejszym zapisaniu się, mogli wziąć udział w warsztatach:

• relaksacji – prowadzonych przez Piotra Pałkę
  • radzenia sobie ze stresem – prowadzonych przez Daniela Knapika
  • “Everybody clap your hands” – naładuj się pozytywną energią z muzyką gospel – prowadzonych po angielsku przez Krystynę Sobecką

Razem z Biblioteką WSZOP i CINiBĄ zaaranżowaliśmy „Strefę introwertyka”. Był to kącik biblioteczny, w którym na wszystkie osobowości czekały do wylosowania nagrody w postaci cytatów lub książek i nowości biblioteczne do wypożyczenia.

Dziękujemy firmie OnLemon, która pożyczyła nam leżaki.

Cieszymy się, że tego dnia dopisała pogoda, a wykładowcy, studenci i studenci z wymiany zagranicznej mogli spotkać się w jednym miejscu, poznać i porozmawiać.