Okładka Nowe wyzwania dla zarządzania w świetle współczesnych zagrożeń gospodarczych i cywilizacyjnych

red. Danuta Kisperska-Moroń, Artur Świerczek
ISBN: 978-83-61378-03-7
Rok wydania: 2010
Cena: 30 PLN (książka dostępna w Kasie WSZOP)

Spis treści

Celem publikacji jest zwrócenie uwagi na ciekawe możliwości pracy dla młodych osób, jakie stwarzają organizacje pozarządowe. Jest ona skierowana przede wszystkim do doradców zawodowych i osób przygotowujących się do tego zawodu, jak również studentów i absolwentów poszukujących pracy. Publikacja sfinansowana jest w ramach Programu Operacyjnego Inicjatyw Obywatelskich, projekt „Profesjonalni i skuteczni – wolontariat studencki przeciw wykluczeniu”.