Nabory na bezpłatne kursy i szkolenia w ramach Stypendiów Santander

Zdjęcie ilustrujące słoik z monetami
Szanowni Państwo, w ramach Stypendiów Santander dostępne są nabory na bezpłatne kursy i szkolenia. Udział w nich daje możliwość uzyskania cenionych na rynku pracy certyfikatów i kompetencji.

Obecnie trwają nabory na:

• Stypendium Językowe Santander | Angielski i IELTS z British Council
500 miejsc na kurs e-learningowy z języka angielskiego LearnEnglishSelect, który koncentruje się na rozwoju praktycznych umiejętności językowych. Projekt kierowany jest do studentów, doktorantów, absolwentów polskich uczelni wyższych oraz wszystkich, którzy ukończyli 18 lat i chcą rozwijać znajomość języka angielskiego.
Aplikacje przyjmowane do 6 czerwca 2021 r., godz. 23.00.

Link do naboru:

• Santander Scholarship Skills | Digital Training for Business Management -IE University
2000 miejsc na kursy online dla wszystkich osób powyżej 18 roku życia.
Uczestnicy będą mogli wybrać jeden z 4 kursów: przywództwa w czasach niepewności (w j. angielskim), zarządzanie zespołem oraz sprzedażą, a także koncentracji na kliencie (w j.hiszpańskim).
Aplikacje przyjmowane są do 13 lipca 2021 r., godz. 23:00.

Link do naboru:

Zachęcamy do aplikowania i odwiedzenia profilu na FB: Santander Universidades Polska.

W razie pytań prosimy o kontakt pod adresem mailowym: santander.universidades@santander.pl.