baner kolo we need to talk
logo we need to talk

Koło Naukowe Filologii
We need to talk

Koło Naukowe Filologii We need to talk jest miejscem dla wszystkich studentów, którzy chcą rozwijać się językowo i zdobywać nowe umiejętności w przyjaznym towarzystwie.

W ramach regularnych spotkań studenci nie tylko doskonalą umiejętność płynnego posługiwania się językiem angielskim, ale również zdobywają kompetencje niezbędne w życiu zawodowym, takie jak sztuka autoprezentacji czy umiejętność skutecznego debatowania. Członkowie koła mogą również bliżej poznać kultury krajów angielskiego obszaru językowego podczas spotkań z native speakerami.

Koło We need to talk zostało utworzone w marcu 2024 roku i organizuje spotkania dwa razy w miesiącu. Studentów chcących dołączyć zapraszamy do kontaktu z Opiekunem Koła.

Statut Koła

Kontakt: