Inauguracja seminarium dla studentów psychokry­minalistyki

10 maja br. w Wyższej Szkole Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach odbyła się inauguracja seminarium Kryminalistyka i kryminologia. Węzłowe problemy procesu karnego, psychologii, pedagogiki i filozofii w zwalczaniu i profilaktyce przestępczości.

Wydarzeniu przewodniczył dr Leszek Woszczek – kierownik Zakładu Psychologii i Ekspertyz Sądowych WSZOP, który przedstawił problematykę cyklu wykładów w ramach seminarium oraz sylwetki wszystkich prelegentów, wśród których należy wymienić: profesora Jana Stanika, profesora Leszka Sosnowskiego, profesora Adama Stankowskiego, doktora Jerzego Pobochę, doktora Adama Klasika, doktora Arkadiusza Szajnę oraz magistra Mirosława Będkowskiego.

W wydarzeniu udział brali studenci Bezpieczeństwa wewnętrznego specjalności Psychokryminalistyka oraz studenci Koła Naukowego Kryminalistyki i Kryminologii WSZOP.

Kolejny wykład w ramach seminarium zaplanowano na 17 maja br. – zostanie przeprowadzony w formie zdalnej poprzez platformę Teams, a do uczestnictwa zapraszamy maturzystów i uczniów ze Szkół Partnerskich.

Harmonogram i program wykładów, a także warunki rejestracji oraz sylwetki prelegentódostępne tutaj.

Formularz rejestracyjny dostępny tutaj.

*Ilość miejsc jest ograniczona, o uczestnictwie w wykładach decyduje kolejność zgłoszeń.