„Tryumf nauki
w walce
z przestępczością”

II edycja konferencji studencko – uczniowskiej

30.05.2022 r.

Celem konferencji organizowanych przez studentów Koła Naukowego Kryminalistyki i Kryminologii WSZOP we współpracy ze środowiskiem Szkół Partnerskich jest popularyzacja najnowszych osiągnięć z kryminalistyki, kryminologii oraz innych pokrewnych dyscyplin naukowych.

II edycja Konferencji jest organizowana we współpracy z II Liceum Ogólnokształcącym w Łańcucie. Jej tematem jest prezentacja mechanizmów usprawniających zwalcznie i zapobieganie przestępczości.

Zadaniem tego wydarzenia jest podniesienie poziomu wiedzy oraz świadomości uczestników konferencji w zakresie zagadnień prezentowanych przez prelegentów.

Podczas konferencji wystąpią m.in.:

• studenci Bezpieczeństwa wewnętrznego WSZOP
  • uczniowie II LO w Łańcucie
  • uczniowie ZSTiO nr 4 w Chorzowie
  • uczniowie ZSChMiO w Tarnowskich Górach
  • uczniowie II LO w Rudzie Śląskiej

Konferencja rozpocznie się 30 maja 2022 r. godz. 10:00, i zostanie przeprowadzona za pośrednictwem MS Teams.