Dzień Otwarty Uczelni w Siemianowicach Śląskich

18

W sobotę 24.09.2022 r. przedstawiciele WSZOP wzięli udział w Dniu Otwartym Uczelni w I Liceum Ogólnokształcącym im. J. Śniadeckiego w Siemianowicach Śląskich. Był to bardzo intensywny i ciekawy dzień dla uczestników wydarzenia. Mogli zapoznać się nie tylko z ofertą edukacyjną uczelni, ale także czynnie zaangażować się w warsztaty dotyczące ujawniania śladów kryminalistycznych pozostawionych na miejscu popełnienia przestępstwa oraz wykorzystywanych do tego technik i metod kryminalistycznych.

Ponadto dr inż. Witold Krieser zaprezentował najnowsze projekty inżynierskie absolwentów WSZOP podczas pokazu nowoczesnych technik sterowania i robotyzacji. Zarówno warsztaty jak i pokazy przyciągnęły wielu uczniów i cieszyły się dużym zainteresowaniem w gronie przyszłych maturzystów. Przez cały czas trwania dnia otwartego przedstawiciele uczelni chętnie odpowiadali na pytania i rozwiewali wątpliwości dotyczące rekrutacji i wyboru kierunku studiów.