Okładka Bezpieczeństwo pracy, Środowisko, Edukacja Materiały z konferencji naukowej - 11 kwietnia 2003 r. Katowice

Bezpieczeństwo pracy, Środowisko, Edukacja Materiały z konferencji naukowej - 11 kwietnia 2003 r. Katowice

ISBN: 83-916712-1-6
Książka dostępna jest w Bibliotece WSZOP.

Materiały z I Konferencji Naukowej organizowanej w Wyższej Szkole Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach. Autorzy przedstawili w swoich referatach problematykę związaną ze szkoleniami inspektorów BHP, procedur wdrażanych w celu uniknięcia wypadków w miejscu pracy, a także lokalnych aspektów zrównoważonego rozwoju.