AZS WSZOP na podium wśród uczelni niepubli­cznych

Zdjęcie ilustrujące puchar

17 grudnia 2020 r. odbyła się uroczysta Gala ze sportowym Podsumowaniem Sezonu 2019/2020 AZS Katowice. Ze względu na obostrzenia sanitarne i sytuację epidemiczną uroczystość została zrealizowana w formie online.

Wyższa Szkoła Zarządzania Ochroną Pracy zajęła III miejsce w Klasyfikacji Generalnej Uczelni Niepublicznych, zdobywając 274 punkty w ramach Akademickich Mistrzostw Śląska.

Serdecznie gratulujemy całej społeczności AZS WSZOP, a przede wszystkim naszym Studentom, którzy co roku rywalizują na szczeblu regionu oraz kraju.

Jednocześnie informujemy, iż wszystkie rozgrywki w ramach AZS zostały zawieszone do 31 stycznia, o wszelkich zmianach w harmonogramie zawodów i turniejów będziemy informować na bieżąco.