II Ogólnopolski Konkurs Studenccy Mistrzowie Kryminalistyki

Grafika do konkursu Studenccy Mistrzowie Kryminalistyki

Wyższa Szkoła Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach zaprasza do udziału w drugiej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Studenccy Mistrzowie Kryminalistyki

Konkurs kierowany jest do studentów z całej Polski zrzeszonych w kołach naukowych specjalizujących się w kryminalistyce. Dla uczestników będzie to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy zarówno teoretycznej, jak i praktycznej z zakresu kryminalistyki, ale również okazja do międzyuczelnianej integracji miłośników zwalczania zbrodni.

Do udziału koła naukowe mogą zgłaszać zespoły max. 5-osobowe. Konkurs składa się z dwóch etapów:

• I etap – test wiedzy z zakresu kryminalistyki (przeprowadzany ustnie za pośrednictwem platformy Teams) 7 listopada 2024 r.
  • II etap – przeprowadzenie oględzin zainscenizowanego miejsca zdarzenia (w siedzibie WSZOP) 29 listopada 2024 r.

Szczegółowe zasady konkursu znajdują się w Regulaminie.

Relacja z pierwszej edycji Konkursu dostępna jest tutaj

I miejsce - walizka do oględzin zewnętrznych zwłok

I miejsce – walizka oględzinowa
II miejsce – walizka do oględzin zwłok
III miejsce – zestaw traseologiczny

Wszystkie drużyny, które zakwalifikują się do drugiego etapu konkursu otrzymają również dyplomy i zestawy upominków.

Zgłoszenia zespołów konkursowych przyjmowane są do 5 listopada 2024 r.

• I etap – 7 listopada 2024 r.
  • II etap – 29 listopada 2024 r.

Zgłaszanie zespołów konkursowych odbywa się przez formularz online:

Wszelkie pytania w sprawie konkursu można kierować mailowo na adres promocja@wszop.edu.pl

gornoslasko-zaglebiowska metropolia

Projekt "Ogólnopolski konkurs Studenccy Mistrzowie Kryminalistyki" został dofinansowany przez Górnośląsko-Zagłębiowską Metropolię w ramach Programu „Metropolitalny Fundusz Wspierania Nauki” w latach 2022-2024.

Partnerzy merytoryczni

Patronat honorowy