Przyznanie nagrody w ramach III edycji Primus Inter Pares

Opiekun Koła Naukowego Kryminalistyki i Kryminologii WSZOP – dr Arkadiusz P. Szajna po konsultacji z Zarządem KNKiK, podjął decyzję o przyznaniu nagrody w ramach III edycji PRIMUS INTER PARES w roku akademickim 2023/2024 Alicji Malinowskiej za wyróżniającą się aktywność na rzecz społeczności studenckiej zrzeszonej w strukturach koła naukowego.

Laureatka będąc członkinią KNKiK oraz pełniąc funkcję zastępczyni przewodniczącej, w sposób istotny wyróżniała się swoją aktywnością, ponieważ m.in.:

• współtworzyła plany pracy KNKiK,
  • organizowała i współorganizowała szereg wydarzeń przewidzianych w planach pracy KNKiK,
  • promowała aktywność naukową wśród studentów,
  • współorganizowała IV edycję studencko – uczniowskiej konferencji pt. „Tryumf nauki w walce z przestępczością”,
  • brała czynny udział w ogólnopolskich konferencjach naukowych,
  • napisała artykuł naukowy pt. „Profil przestępcy seksualnego krzywdzącego małoletnich poniżej 15 r.ż. skonstruowany m.in. na podstawie analizy akt spraw SO w Katowicach”,
  • napisała artykuł naukowy pt. „Problematyka wiktymizacji seksualnej dzieci z uwzględnieniem skutków ustalonych m.in. na podstawie przeprowadzonej analizy akt spraw SO w Katowicach”.

Serdecznie gratulujemy!