specjalność:

Studia dzienne
Studia zaoczne

Atuty specjalności

Studia we WSZOP wyróżnia przede wszystkim kadra dydaktyczna, składająca się z praktyków z wieloletnim doświadczeniem.

• Marketing w dobie sztucznej inteligencji
  • Wykorzystanie AI w content marketingu
  • Marketing automation i zautomatyzowana obsługa klienta
  • Automatyzacja reklamy internetowej
  • Automatyzacja zarządzania mediami społecznościowymi
  • Tworzenie stron internetowych z wykorzystaniem AI

W ramach kierunku Zarządzanie po pierwszym roku można jeden semestr studiów odbyć za granicą (program Erasmus +).

Uczelnie zagraniczne:

• FH Wien der WKW University of Applied Sciences for Management & Communication, Wiedeń, Austria
  • Artevelde University College Ghent, Gandawa, Belgia
  • University of Plovdiv Paisii Hilendarski, Plovdiv, Bułgaria
  • University of Osijek, Osijek, Chorwacja
  • Veleučilište u Šibeniku, Šibenik, Chorwacja
  • University of Zadar, Zadar, Chorwacja
  • Euroacademy, Tallinn, Estonia
  • Vilnius Cooperative College, Wilno, Litwa
  • Hochschule Wissenschaften Coburg, Coburg, Niemcy
  • University of Vechta, Vechta, Niemcy
  • Politecnico di Bari, Bari, Włochy
  • Sapienza – Università di Roma, Rzym, Włochy
  • University of Turin, Turyn, Włochy

AI w marketingu – studia o praktycznym profilu kształcenia

Studia na specjalności AI w marketingu na kierunku Zarządzanie obejmują wiedzę zarządczą połączoną z wiedzą z zakresu wykorzystania sztucznej inteligencji w marketingu.

Program studiów łączy zagadnienia związane z nowoczesnym zarządzaniem zespołami oraz projektami z najnowszą wiedzą z zakresu marketingu internetowego i zastosowania w nim technologii sztucznej inteligencji.

Program obejmuje zagadnienia z zakresu wykorzystania AI w mediach społecznościowych, marketingu treści, obsłudze klientów czy wykorzystania sztucznej inteligencji do optymalizacji płatnych kampanii reklamowych.

Studia na specjalności AI w marketingu są świetnym wyborem dla osób zainteresowanych łączeniem dziedziny sztucznej inteligencji (AI) z marketingiem. Podjęcie studiów na tej specjalności stwarza szereg możliwości i perspektyw zawodowych, ponieważ sztuczna inteligencja odgrywa coraz bardziej znaczącą rolę w dzisiejszym świecie marketingu i w branżach IT. Przynosi firmom wiele korzyści zarówno w dziedzinie analiz, ofertowania, automatyzacji procesów a także optymalizacji strategii biznesowych. Wzrost wykorzystania sztucznej inteligencji w dziedzinie marketingu skutkuje większym zapotrzebowaniem na specjalistów w tej dziedzinie. Studia na specjalności AI w marketingu we WSZOP pozwalają  na rozwijanie unikalnych umiejętności i wiedzy dotyczącej tworzenia nowych, innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie marketingu.

Absolwenci specjalności AI w marketingu będą potrafili wykorzystać potencjał sztucznej inteligencji i innych technologii pozwalających na optymalizację i zautomatyzowanie procesów marketingowych i obsługi klienta. Będą tworzyć kampanie reklamowe, strony internetowe i treści marketingowe oraz prowadzić media społecznościowe wspomagając się przy tym najnowszymi rozwiązaniami AI.

Po ukończeniu studiów na specjalności AI w marketingu, absolwenci będą przygotowani do podjęcia pracy w agencjach marketingowych, międzynarodowych korporacjach, lokalnych firmach i start-upach w charakterze specjalisty ds. marketingu, social media managera, specjalisty ds. reklamy internetowej, czy specjalisty content marketingu.

studia stacjonarne i niestacjonarne
opłata miesięczna (30 rat)
opłata semestralna (6 rat)
opłata administracyjna (płatna po zakończeniu II i IV semestru)
całkowity koszt czesnego przy opłacie semestralnej
całkowity koszt czesnego przy opłacie miesięcznej

Wakacje od czesnego

Rozłóż pierwsze opłaty na raty. Zapłać przy rekrutacji tylko 350 zł a resztę do 16 września 2023 r.

Zniżki
20% zniżki na drugi semestr studiów

na studia stacjonarne przy złożeniu dokumentów do 16 września 2023 r.
20% zniżki na drugi semestr studiów

na studia niestacjonarne przy złożeniu dokumentów do 16 września 2023 r.
wpisowe 50 zł

przy złożeniu dokumentów do końca rekrutacji.

Proces rekrutacji

Jak zapisać się na studia we WSZOP?

To proste! Wypełnij formularz online a następnie dostarcz niezbędne dokumenty do Działu Rekrutacji. Szczegóły przebiegu procesu rekrutacji znajdziesz tutaj: