specjalność:

3,5 roku
Studia dzienne
Studia zaoczne

Celem studiów na specjalności Zarządzanie energią w zakładzie przemysłowym jest przygotowanie studentów do efektywnego zarządzania energią w zakładach przemysłowych poprzez poprawę efektywności energetycznej i zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych do atmosfery. Absolwenci będą przygotowani do przeprowadzenia identyfikacji potencjału energii odpadowej, w celu opracowania koncepcji jego zagospodarowania oraz do wykonania audytu energetycznego.

Dopełnieniem zajęć laboratoryjnych są praktyki zawodowe i zajęcia terenowe – wizyty studyjne.

Audyt energetyczny jest obowiązkowy dla dużych przedsiębiorstw co cztery lata (Ustawa o efektywności energetycznej z dnia 1 października 2016 r.).

Celem audytu jest określenie stopnia zapotrzebowania energetycznego budynku oraz potencjalnych oszczędności energii.

Przeprowadzenie kompleksowego audytu energetycznego jest niezbędne dla wprowadzenia systemu zarządzania energią.

Zarządzanie energią – studia inżynierskie we WSZOP

Podejmując naukę na studiach inżynierskich o specjalności Zarządzanie energią możesz zdobyć praktyczne umiejętności, które w przyszłości mogą okazać się przydatne w rozwoju kariery zawodowej. Na specjalności Zarządzanie energią studenci uczą się między innymi jak zgłębiać tematykę analizy kosztów i zysków projektów energetycznych, jak wdrażać innowacyjne technologie, jak prowadzić audyty energetyczne, przeprowadzać oceny środowiskowe. Każdy kto chce zdobyć wiedzę i umiejętności umożliwiające zarządzanie projektami związanymi z produkcją, dystrybucją, przetwarzaniem i wykorzystaniem energii powinien podjąć edukację na specjalności Zarządzanie energią.

studia stacjonarne i niestacjonarne
opłata miesięczna (35 rat)
opłata semestralna (7 rat)
opłata administracyjna (płatna po zakończeniu II i IV semestru)
całkowity koszt czesnego przy opłacie semestralnej
całkowity koszt czesnego przy opłacie miesięcznej

Wakacje od czesnego

Rozłóż pierwsze opłaty na raty. Zapłać przy rekrutacji tylko 350 zł a resztę do 16 września 2023 r.

Zniżki
wpisowe 0 zł

przy złożeniu dokumentów do 15 marca 2024 r.
20% zniżki na drugi semestr studiów
na studia niestacjonarne przy złożeniu dokumentów i deklaracji 4 marca 2024 r.
20% zniżki na drugi semestr studiów

na studia stacjonarne przy złożeniu dokumentów do 16 września 2023 r.
20% zniżki na drugi semestr studiów

na studia niestacjonarne przy złożeniu dokumentów do 16 września 2023 r.

Proces rekrutacji

Jak zapisać się na studia we WSZOP?

To proste! Wypełnij formularz online a następnie dostarcz niezbędne dokumenty do Działu Rekrutacji. Szczegóły przebiegu procesu rekrutacji znajdziesz tutaj: