Szkoła Policealna

Kwalifikacyjne kursy zawodowe

Poznaj nasze kursy

Rekrutacja już trwa!

Nauka we współpracy z uczelnią wyższą bez matury? To możliwe!

Oferujemy kształcenie w szkole policealnej lub kwalifikacyjne kursy zawodowe.

Szkoła policealna dla dorosłych - oferta edukacyjna we WSZOP

Szkoła Policealna we WSZOP to idealne miejsce dla tych, którzy chcą zdobyć nowe umiejętności, poszerzyć swoje horyzonty zawodowe, zmienić ścieżkę kariery lub rozwijać wiedzę w danej dziedzinie.

Chcąc podjąć naukę w szkole policealnej, zyskujesz możliwość zdobycia praktycznych umiejętności i kwalifikacji w wybranym zawodzie. Nasze programy kształcenia zostały staranne opracowane w taki sposób, aby zapewnić wiedzę i umiejętności, które są bezpośrednio stosowane w praktyce. W Szkole Policealnej WSZOP stawiamy na wysoki poziom i różnorodne formy edukacji a przy tym elastyczne godziny zajęć, różnorodne formy edukacji. Chcemy i dbamy z niezwykłą starannością o to, aby każdy program kształcenia edukacyjny był możliwie dostosowany do indywidualnych potrzeb naszych absolwentów.

Kierunki Szkoły Policealnej WSZOP

Szkoła policealna w Katowicach – edukacja na najwyższym poziomie

W Szkole Policealnej WSZOP udostępniamy bogatą ofertę kierunków, dzięki czemu każdy może wybrać opcję najlepiej odpowiadającą jego zainteresowaniom i aspiracjom zawodowym.

Zatrudniamy w pełni wykwalifikowaną kadrę, doświadczonych wykładowców i praktyków, którzy z niezwykłą pasją i zaangażowaniem dzielą się swoją wiedzą.

Zapewniamy nowoczesne zaplecze dydaktyczne, które gwarantuje najwyższy standard nauczania. Zajęcia praktyczne prowadzone są przez cenionych nauczycieli akademickich w bazie laboratoryjnej WSZOP, słuchacze mogą korzystać również z Biblioteki WSZOP i innych zasobów edukacyjnych uczelni.

Szkoła policealna WSZOP w Katowicach pomoże Ci zrealizować zawodowe cele i osiągnąć sukces w wybranej dziedzinie.

Kwalifikacyjne kursy zawodowe

Szkoła Policealna WSZOP